Dėlės medicinoje

1975 m. baigiau Kauno Medicinos Institutą. Dirbau gydytoja – terapeute Vilniaus ligoninėse.Visada norėjau padėti savo pacientams atgauti sveikatą, kuo greičiau ir, svarbiausia, nepakenkti. Domėjausi ir natūraliais gydymo būdais. 2000 metais įsidarbinau maisto papildų kompanijoje, kuri mane pasiuntė specializacijai į Maskvą. Gryžusi aktyviai važinėjau po Lietuvą, skaičiau paskaitas, bendravau su žmonėmis. Greit supratau, kad papildai padeda jei nesutrikusi kraujotaka. 2001 metais Sankt-Peterburgo Medicinos Akademijos 3 savaičių hirudoterapijos kursuose aš pirmą kartą paėmiau į rankas medicininę dėlę. Į Lietuvą atsivežiau su savim 200 dėlių ir pradėjau veiklą. Lietuvoje suradau mokslininkes D. Zapkuvienę ir L. Petrauskienę, kurios tuo metu dirbo Ekologijos Institute ir išleido knygą MEDICININĖ DĖLĖ.

2002 m. įkūriau savo įmonę, įsigijau patalpas Senamiestyje, pradėjau savo privačią veiklą.

Teisėtai į Lietuvą įvežti dėles iš Tarptautinio Maskvos dėlių Centro man pavyko 2003 m. balandžio 5 dieną.

Medicininė dėlė įrašyta į Pasaulinę Raudonąją Knygą, todėl aš išsirūpinau leidimą ją naudoti ne tik iš Lietuvos Aplinkos Apsaugos Agentūros, bet įgijau leidimą 2007 m. iš Internacionalinės medicininių dėlių gynimo Federacijos, kurios būstinė yra Prancūzijoje.

2006 m. birželio mėn.įkurta Lietuvos hirudologų draugija, kurios pirmininke aš buvau iki 2018 m. Lietuvos hirudoligų drauguja organizavo seminarus, konferencijas, į kurias atvykdavo specialistai iš Sankt-Peterburgo, Latvijos, Estijos, Vokietijos, Šveicarijos, Prancūzijos, Turkijos.

2010 m. pradėta veikla Britanijoje.

2011m. Europos Hirudoterapijos Akademijos įkūrėja Dominigue Kahler Schweizer Lietuvoje pravedė hirudoterapijos mokymus, įteikė diplomus, aš buvau priimta į Akademijos sudėtį.

2012 m. Vilniuje prof. A.Kirkučio iniciatyva įkurti Sveikatos Rūmai.

Sveikatos Rūmų kolektyvo noras buvo įteisinti Papildomos ir Alternatyvios medicinos metodus.

Sveikatos ministerijoje keletą metų vyko diskusijos, bet tik 2016 m. po skandalingos televizijos laidos Vyriausybė priėmė sprendimą ir įgaliojo Sveikatos

Apsaugos ministeriją paruošti įstatymo projektą.

2017 m. skaičiau pranešimą Seime „Alternatyvi medicina-įteisinimo būdai“.

Seimas po metų svarstymo priėmė įstatymą.